![Drakas Team](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/01/drakas-team-zografou-kick-boxing-sportshunter-7.jpg)
Με επιτυχία στέφθηκαν οι προαγωγικές εξετάσεις ζωνών για τους μικρούς μας φίλους χθες 23/12!! Οι μικροί μας φίλοι έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό και στην προσπάθεια τους αυτή μας έκανε την τιμή να είναι εκεί ο δάσκαλος και καλός φίλος Κώστας Βουρλιωτακης!!! Σε ευχαριστούμε δάσκαλε που ήσουν εκεί!! Απ τις εξετάσεις βέβαια δεν θα μπορούσε να μην είναι παρόν και ο δάσκαλος μας και πατέρας που ξεκίνησε το σύλλογο αυτό!! Σε ευχαριστούμε δάσκαλε που είσαι πάντα εκεί!! Καλές γιορτές και καλά Χριστούγεννα σε όλους με υγεία!!
![Drakas Team](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/01/drakas-team-zografou-kick-boxing-sportshunter-7.jpg)
![](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2023/07/Drakas-Team-Ζωγράφου-300x300.jpg)
Drakas Team: Προαγωγικές εξετάσεις ζωνών για τον σύλλογο μας!
Drakas Team | Ζωγράφου
Με επιτυχία στέφθηκαν οι προαγωγικές εξετάσεις ζωνών για τους μικρούς μας φίλους χθες 23/12!! Οι μικροί μας φίλοι έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό και στην προσπάθεια τους αυτή μας έκανε την τιμή να είναι εκεί ο δάσκαλος και καλός φίλος Κώστας Βουρλιωτακης!!! Σε ευχαριστούμε δάσκαλε που ήσουν εκεί!! Απ τις εξετάσεις βέβαια δεν θα μπορούσε να μην είναι παρόν και ο δάσκαλος μας και πατέρας που ξεκίνησε το σύλλογο αυτό!! Σε ευχαριστούμε δάσκαλε που είσαι πάντα εκεί!! Καλές γιορτές και καλά Χριστούγεννα σε όλους με υγεία!!